Залучаймося! Формуємо майбутнє річкового басейну Верхнього Дніпра!

Річковий басейн Верхнього Дніпра - консультативна зустріч з громадськістю щодо проекту Плану управління річковим басейном проходила у Києві, Україна, 29 квітня 2015 р. Ми дуже вдячні усім, хто був присутній на цій зустрічі та висловив свою точку зору.

Метою цього заходу було презентувати проект Плану управління річковим басейном із запланованою Програмою заходів для басейну Верхнього Дніпра, обговорити їх, отримати зворотний зв’язок, зауваження та пропозиції щодо проекту ПУРБ.

Презентації, зроблені під час цієї зустрічі, протокол та супровідні документи будуть незабаром доступними на сторінці завантажень нашого сайту.

Ця зустріч була першим кроком у консультативному процесі і ми зацікавлені в отриманні Ваших подальших зауважень. Усім зацікавленим сторонам та представникам широкої громадськості пропонується надавати свої зауваження щодо проекту ПУРБ до 31 серпня 2015 р. Ми будемо вдячні за подання зауважень якомога раніше, щоб мати більше часу для уточнення та вирішення питань, що можуть підійматися.

Прохання подавати свої зауваження та пропозиції на наступні адреси електронної пошти: dnipro@menr.gov.ua та bon@menr.gov.ua.

Ви можете ознайомитися із документацією консультацій щодо проекту Плану управління річковим басейном тут.

Усі зауваження, зібрані під час проведення консультаційної зустрічі або в електронному вигляді, будуть вивчатися та будуть належним чином враховані у процесі підготовки остаточної версії ПУРБ після 31 серпня 2015 р.

Ми розраховуємо на Вашу думку у розробці планів на майбутнє!

05.06.2015
  • Ukraine
  • бассейн верхнего течения Днепра