Консультації з громадськістю щодо проекту Плану управління річковим басейном Верхнього Дніпра (ПУРБ) відбуватимуться у Києві, Україна, 29 квітня 2015 р.

Формування майбутнього річкового басейну Верхнього Дніпра!

Консультації з громадськістю щодо проекту Плану управління річковим басейном Верхнього Дніпра (ПУРБ) відбуватимуться у Києві, Україна, 29 квітня 2015 р. Ця зустріч відкриє можливість дізнатися більше про проект ПУРБ для пілотного басейну Верхнього Дніпра, включаючи заплановану Програму заходів, взяти участь у дискусіях, висловити свої зауваження та пропозиції щодо проекту плану. Зауваження та пропозиції усіх  зацікавлених сторін та представників громадськості вітаються та заохочуються.

Місце проведення консультативної зустрічі: конференц-зал, ДП “Санаторій Конча Заспа”, Столичне шосе 215, Київ 03084, Україна.

Попередній порядок денний зустрічі та проект ПУРБ будуть розміщені на сайті проекту наприкінці квітня, а також будуть розсилатися зацікавленим учасникам. Найближчим часом буде оголошена спеціальна виділена адреса електронної пошти для збирання зауважень.
Ми запрошуємо представників громадськості та усіх зацікавлених сторін приєднуватися та взяти участь у консультаціях. Через обмежену кількість місць у конференц-залі ми звертаємось до усіх бажаючих із проханням повідомити пані Наталю Закорчевну  nataliia.zakorchevna@blacksea-riverbasins.net про своє бажання взяти участь.
Ми із нетерпінням очікуємо на Вашу участь!

 

ПОРЯДКУ ДЕННОГО ПОРЯДКУ ДЕННОГО
План управления План управления
29.04.2015
  • Ukraine
  • 2. Development of joint River Basin Management Plans (RBMPs) for selected river basins
  • бассейн верхнего течения Днепра