Консультації з громадськістю щодо проекту Плану управління річковим басейном | 26 травня 2015 р.

Консультації з громадськістю щодо проекту Плану управління пілотним річковим басейном р. Прут (ПУРБ) відбуватимуться 26 травня 2015 р.
Ця зустріч відкриє можливість дізнатися більше про проект ПУРБ для пілотного басейну р. Прут, включаючи заплановану Програму заходів, взяти участь у дискусіях, висловити свої зауваження та пропозиції щодо проекту плану. Зауваження та пропозиції усіх зацікавлених сторін та представників громадськості вітаються та заохочуються.

Місце проведення консультативної зустрічі:
готель “Карпатські Зорі”, конференц-зал,
вул. Петраша 6а, м. Яремче,
Івано-Франківська область, Україна.
http://karpatskizori.com/index.php/hotel/konferents-zal

Попередній порядок денний зустрічі та проект ПУРБ будуть розміщені на сайті проекту в середині травня, а також будуть розсилатися зацікавленим учасникам. Найближчим часом буде оголошена спеціальна виділена адреса електронної пошти для збирання зауважень.
Ми запрошуємо представників громадськості та усіх зацікавлених сторін приєднуватися та взяти участь у консультаціях. Через обмежену кількість місць у конференц-залі ми звертаємось до усіх бажаючих із проханням повідомити пані Наталю Закорчевну електронною поштою nataliia.zakorchevna@blacksea-riverbasins.net про своє бажання взяти участь.
Ми з нетерпінням очікуємо на Вашу участь!

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ
План Управління Пілотним Річковим Басейном Прута План Управління Пілотним Річковим Басейном Прута
Додаток ПУПРБ Додаток ПУПРБ
26.05.2015
  • Ukraine
  • Project Management Activities
  • бассейн реки Прут